Gledališko srečanje

Po triletnem premoru smo letos lahko zopet organizirali gledališko srečanje.

Namen srečanja je prikazati in vzpodbuditi pestro gledališko dejavnost na podružnicah. Na treh lokacijah po Sloveniji smo 19. 4. 2023 pričeli z 12. državnim srečanjem gledaliških skupin podružničnih šol Slovenije: V Mlinšah, v Ribnem in pri nas, na Vrhu Svetih Treh Kraljev.

19. 4. se je na vseh treh prizoriščih predstavilo 13 gledaliških skupin, 20. 4. pa pri nas še 4. Na naši podružnici se je tako na odru v dveh dneh zvrstilo kar okoli 90 mladih gledališčnikov. Učenci naše šole so se, pod mentorstvom učiteljice Ane Kreč, predstavili z dramsko igro Obiskali so nas Marsovci, avtorice Bojane Levinger. Prireditev sta povezovali naši bivši učenki Eva in Vita, ki sta lahko obujali spomine, kako zabavno je bilo nastopati na našem odru.

FOTO 1. dan (klikni)

FOTO 2. dan (klikni)

POŠ Drenov Grič
POŠ Notranje Gorice
POŠ Laze
POŠ Sovodenj
POŠ Črni vrh
Ta vnos je bil objavljen v Obvestila, Zgodilo se je. Zaznamek za trajno povezavo.