V nedeljo popoldne bo luštno pri nas

V nedeljo, 23. oktobra, je dvorana na naši podružnici pokala po šivih. Odvil se je koncert “V nedeljo bo luštno pri nas” v organizaciji OMePZ Notranjska.

Poleg omenjenega zbora so nastopili tudi učenci naše šole z deklamacijami in petjem, kvartet Nagode, oktet Castrum iz Ajdovščine in Jesenski listi.

Prireditev sta šaljivo in navihano povezovala bivša učenca naše šole, Martin Žust in Ana Bradeško.

Na to luštno popoldne je bila med nami v dvorani tudi slavljenka. Vodja podružnične šole, Ana Kreč, je praznovala rojstni dan. OMePZ ji je pripravil presenečenje in skupaj smo ji zapeli pesem Kol’kor kapljic.

Po prireditvi so se učenci posladkali s sokom in piškoti, katere jim je prijazno podaril organizator.

pevski zbor POŠ Vrh Svetih Treh Kraljev
prvošolci; Aljaž, Eli, Lovro