Dan odprtih vrat

Februarja dobijo šole poimenski seznam otrok iz šolskega okoliša, ki v tekočem letu dopolnijo 6 let in se lahko vpišejo v 1. razred. Na naši podružnici skoraj vsako leto pripravimo delavnico oz. srečanje za bodoče prvošolce.

Tudi letos smo povabili otroke na dopoldansko skupno druženje z našimi učenci, staršem pa odgovorimo na vprašanja na morebitne skrbi, povemo o organizaciji dela, prevozih, varstvu in prehrani.

V sredo, 14. 2., sta se nam pogumno pridružili bodoči prvošolki Alja in Olivija. Učiteljica Ana je prebrala knjigo Petra Svetine Klobuk gospoda Konstantina. Prinesla je tudi nekaj klobukov in kap, da smo se lahko še malce pustno navihani vživljali v različne gospode in gospe. Nato smo iz različnih materialov okrasili vsak svoj klobuk in ga tudi odnesli domov.

Več fotografij: FOTO (klikni)