V nedeljo popoldne je bilo luštno pri nas

V nedeljo, 21. oktobra smo na šoli gostili prireditev V nedeljo popoldne bo luštno pri nas, ki jo že dolga leta organizira Obrtniški mešani pevski zbor Notranjska. V goste so povabili ljudske pevke Trlce iz Ligojne in naša nekdanja učenca; pevca Martina ter harmonikarja in pevca Petra Žusta, ki sta se kot duo uradno predstavila šele drugič. Njun nastop je bil razgiban in poln mladostne navihanosti. Oba pevska sestava (zbor in ljudske pevke) sta se predstavila z živahnimi skladbami. Ljudske pevke so pritegnile tudi s svojo opravo (ljudskimi nošami).Program so z deklamacijami, petjem in plesom obogatili naši učenci. Naše tri prvošolke: Ana, Nina in Lara so tako letos prvič (pogumno) nastopile na odru. Prireditev sta hudomušno povezovala Maja in Jože Gladek. Dvorana je bila tokrat kar premajhna za vse, ki so želeli spremljati prireditev.

Deževno nedeljsko nebo se je med prireditvijo zvedrilo in našo pot domov pospremilo s soncem.  Naj bo taka tudi jesen!