Tehniški dan – Praznična delavnica

V decembru vsako leto pripravimo praznične delavnice, kjer izdelujemo voščilnice in okraske za na smrečico ter pečemo piškote. Na delavnico povabimo tudi bodoče prvošolce, ki se v prijetnem vzdušju ob zvokih božičnih pesmi spoznajo z bodočimi sošolci in prijatelji.

Tako smo tudi letos, kljub vsem ukrepom, v sredo, 9. decembra, izvedli praznično delavnico na daljavo. Učiteljice smo s pisnim vabilom na delavnico povabile tudi bodoče prvošolce.

Učiteljica Ana je učencem pripravila podlage za voščilnice, učiteljica Agnes pa je za uvod v praznično delavnico posnela pravljico o škratu Kuzmi. Učiteljice smo skupaj pripravile še navodila in delo se je lahko pričelo.

Učenci, učenke ter bodoči prvošolci so v domačih prazničnih delavnicah izdelali slastne piškote, voščilnice in okraske za na novoletno jelko iz slanega testa. Kako jim je uspelo, si lahko ogledate v galeriji.

Kristjan in Ahac

FOTO (klikni)

Ta vnos je bil objavljen v Obvestila, Zgodilo se je. Zaznamek za trajno povezavo.