10. srečanje gledaliških skupin PŠ Slovenije

V torek, 17. in v sredo, 18. aprila smo na naši podružnici gostili 10. državno srečanje gledaliških skupin podružničnih šol Slovenije. V dveh dneh se je na našem odru zvrstilo 8 predstav, nastopilo 85 igralcev, za katere je skrbelo 10 mentoric in mentorjev. V torek je zbrane pozdravil župan Občine Logatec, g. Berto Menard, v sredo predsednica Društva učiteljev podružničnih šol Slovenije, ga. Katja Bolko. Poleg ravnatelja naše matične šole sta si nekaj predstav ogledala še ravnateljica OŠ Tabor Logatec in ravnatelj OŠ Gorenja vas. V torek so, poleg nastopajočih, dvorano napolnili učenci razredne stopnje z naše matične šole, v sredo pa učenci PŠ Sovodenj in PŠ Godovič. Čeprav je v torek vreme prav kislo gledalo na nas, je bilo razpoloženje oba dneva veselo in razigrano. Mladi gledališčniki so bili zadovoljni s svojimi predstavami, gledalci pa tudi. Upamo, da bo gledališka dejavnost na podružnicah še navdušeno živela in da se srečamo spet prihodnje leto.

FOTO (1. dan)

FOTO (2. dan)