1. športni dan

V četrtek, 19.10. smo se učenci POŠ Vrh Svetih Treh Kraljev odpeljali v Javorje, kjer se je zbralo več kot 200 učencev s sedmih podružničnih šol. Tamkajšnji učenci so nam pripravili kratko predstavitev METEORITKOVE poti, po katero smo nameravali. Med potjo smo se ustavili pri gospodu, ki je našel del meteorita, ki je padel je na travnih zraven neke hiše. Gospod ga je odkril 5. novembra 2009, ko je delal cesto. Hodili smo hitro ter se le malokrat ustavili. Cilj je bil pod Starim vrhom, zraven adrenalinskega parka. Po malici smo si ogledali park. Videti je bil zelo zanimiv. Nazaj grede je bila pot manj strma in hitro smo bili pri šoli v Javorjah. Tam smo še malo poklepetali, nato pa se odpravili domov.

Pohod na Javorje ni bil tako zanimiv, a smo se vseeno zabavali.

Zapisali: Ema Kranjc in Lucija Eniko, 5.v