Športni dan – na daljavo

V četrtek, 9. aprila smo imeli športni dan. Vsak učenec je za (svojo) pot dobil navodila. Da športni dan ne bi bil  preveč samoten, je vsak od učencev s seboj na pot povabil še koga od svojih staršev ali sorojencev. Nekateri so si privoščili kar družinski pohod. Navodila za pot so vsebovala opis poti in fotografije. Vsak od učencev je vsaj deloma hodil po stezah, ki jih doslej še ni (s)poznal. Nekje na poti je učence čakala kuverta s presenečenjem. Učenci so imeli tudi nalogo, da posnamejo kako fotografijo. Nekatere je očarala okolica, gore v daljavi, druge rastline ali živali. Po končanem športnem dnevu so otroci strnili svoje vtise. Nekdo je zapisal, da je bil športni dan pre-pre-pre-čudovit. Verjamem, da je bil tak del pouka na daljavo otrokom res všeč.

Nekaj vtisov s poti pa v foto galeriji (klikni).