Praznično dopoldne

Zadnji dan pouka v tem šolskem letu je na naši podružnici potekal nekoliko drugače, kot običajno. Zjutraj so se učenci pomerili med seboj v igri Activity, kjer so morali svoje poznavanje kulturne in naravne dediščine Slovenije, njenih simbolov, znanih Slovencev, praznikov, jedi itd… prikazati s pantomimo, narisati ali opisati z besedami. Ni bilo enostavno. Nato je sledila spretnostna naloga na hodniku. Po zapetem in izrečenem voščilu kuharici in učiteljicam, je sledil božični zajtrk za praznično pogrnjenimi mizami v razredu. Tudi letos so učenci pripravili zanimiva darilca, saj je bilo po zajtrku na vrsti medsebojno obdarovanje. Dopoldne smo zaključili z ogledom risanega (mlajši otroci) in mladinskega filma (starejši otroci).