Praznična delavnica za bodoče prvošolce

Včasih naši učenci in učiteljice v šoli preživijo kar cel dan. To se je nazadnje zgodilo v torek, 17. decembra 2019. Po običajnem šolskem dopoldnevu nas je čakalo praznično ustvarjalno popoldne.

Takoj po kosilu se nam je pridružila gospa Ivanka Jesenko, s katero smo že tradicionalno spekli okusne piškote. Po peki piškotov smo s torto in pesmijo presenetili našega učenca, ki je ravno ta dan praznoval 10. rojstni dan. Ob 16. uri pa je v dišečo šolo vstopilo šest predšolskih otrok. Naši učenci so jim zaplesali ljudski ples, učiteljica Agnes pa jim je prebrala zimsko pravljico. Nato smo strigli, lepili, risali in ustvarili čudovite voščilnice in obeske za novoletno jelko. Ob koncu dneva smo pospravili ustvarjalni nered in se prijetno utrujeni poslovili.

še več fotografij: FOTO